Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
DİSKARO ÜRETİM AŞAMASI
Diskarolarımız üretilirken öncelikle deneyimli mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile arazide çiftçilerle yapılan çalışmalar neticesinde, çiftçilerimizin istekleriyle üretim teknolojisini birleştirerek tüm teknik ve üretim alt yapısı oluşturulup ortaya çıkan ürünümüzdür.
Yeni Diskaromuz
ANKA - Çekili Tekerlekli Sıra Bağımsız Katlamalı Diskaro: Toprak keseklerini ve yabancı otları parçalayarak toprağa karıştırır ve tohum yapısının hazırlanmasını sağlar.
Lavanta Tarlalarında Toprak İşleme
Lavanta, dünyada ticareti en fazla yapılan 15 uçucu yağ bitkisinden birisidir. Genel olarak lavanta yağı parfümeri ve ilaç sanayiinde, ayrıca sabun ve diğer endüstri kollarında güzel kokusu için kullanılmaktadır.
Goble Diskaro Fiyatları ve Teknik Özellikleri
Çiftçiler, tohum ekimi ve kesek parçalama işlemlerinde diskarolar kullanarak, toprak işlemlerini zamanında bitirmektedir
Diskaro Ne İşe Yarar ve Kullanım Alanları
Çiftçilerin, topraktan daha fazla verim alabilmeleri için ekin öncesinde Diskaro ile toprağı işlemektedir
Diskaro Toprak İşleme
Diskaro toprak işlemede toprak yüzeyinin parçalanması, kesilmesi ve devrilmesi amacıyla kullanılan tarım makinesidir.
Goble
Goble diskaro tarla gurubu toprak işlemede ağır işçiliklerde kullanılır
Diskaro Nedir
Diskaro iş yapma şekline göre adlandırılır. Diskaro seçiminde öncelikle üreticiyle yani firmamıza yapacağınız işe anlatmanız gerekir. Bu doğrultuda sizi en uygun makine tasarlanarak kullanımınıza sunulur.
Diskaro Fiyatları ve Çeşitleri
Makinalarımızın fiyatları disk çapı disk sayısı ve kullanılacak toprak yapısına da baz alarak değişmektedir. Diskaro Çeşit sayısı da yapılan işe göre değişmektedir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın